Visi pastebėjo žurnalistės Rūtos Janutienės pasikeitimą, kai ji perėjo dirbti į lryto koncerną. Dabar ji ten veda laidą “Nuoga tiesa“.

Galėjai nemėgti jos naglumo, akiplėšiškumo, stačiokiškumo, tačiau bent jau aš asmeniškai visa tai toleravau ir netgi laikiau “stipriąja jos puse“ dėl jos bekompromisiškos kovos prieš visokio plauko valstybės tarnautojus-vagis. Ji mano akyse buvo viena pilietiškiausių žurnalisčių.

Kai A.Valinskas ją pavadino žurnalistikos prostitute, galvojau, perdeda ir kerštauja jai.

Ji nuosekliai iš pradžių stojo ir visuomenės pusėn D.Kedžio byloje.

Bet viskas apsivertė prieš porą savaičių, kai ji pradėjo dirbti Lietuvos ryte. “… ir antras laidos vedėjas Arkadijus Vinokuras!“. Štai taip.

Rūta Facebooke paaiškino, kad jai akis atvėrė faktas, kad teismo psichiatrijos ekspertai surašė išvadas net nematė mergaitės. O štai tos išvados buvo esminis N.Venckienės ir visos pedofilijos istorijos argumentas – mergaitė nelinkusi fantazuoti, vadinasi, pedofilijos ir tvirkinimo ji neišsigalvojo. O štai pasirodo, kad ekspertai net nematė mergaitės.

Ji rašo: “Kaip jums naujiena iš A.Ūso teismo, kad pagrindinis kaltinančios pusės dokumentas – teismo psichiatrų išvada, kad vaikas nelinkęs fantazuoti, vadinasi pasakoja tiesą, buvo surašytas net nemačius vaiko, jo neapklausus? Nepatikėčiau, jei to nebūtų teisme pripažinusios išvadą pasirašiusios psichiatrės. … Aš asmeniškai jaučiuosi žiauriai išdurta Venckienės…“

R.Janutienei nepasisekė, kad jos vaidinamo scenarijaus režisieriai sugalvojo tokį nevykusį “atsivertimo“ paaiškinimą visuomenei. Pati mergaitės ekspertizę atlikusi specialistė aiškiai paneigė šitą sąmoningą mitą: http://kilikeviciene.lt/373/. Ten dar rasite iškalbingų nuorodų apie Lryto žurnalistės darbą. Dar plg. http://www.ekspertai.eu/teismo-psichiatre-eksperte-v-kilikeviciene-lietuvos-rytas-paskleide-anti-ja-kartoja-a-vinokuras/

Tolesni šitos žurnalistės desperaciniai bandymai reaguoti tik patvirtina, kad buvo pataikyta į nervą. Ji rėkia apie protinius gebėjimus, piramidę Garliavoje, Lološvilę ir kitus aiškiai nuo esmės nuklystančius dalykus.

O esmė yra sąjunga su absoliučiai korumpuotu ir antipilietiniu koncernu. “…ir antras laidos vedėjas A.Vinokuras!“

Viskas.

Nepadės jokie virkavimai apie baltarusių sąskaitų pridavimą, apie tolesnius korupcijos tyrimus. Mes tiesiog netikėsime.

Aš pritariu N.Oželytei apie labai proziškas, labai žemiškas “atsivertimo“ priežastis: mama, su dviem vaikais, vyras operos solistas, pinigų daug nėra, darbo su tokiu charakteriu nedaug kur ras. O čia koncernas pasiūlo jai klapčiukės vietą ir prideda dovanų antrą vedėją…

Deja, bet R.Janutienė padarė apsisprendimą ir pati sau išsikasė pilietinės žurnalistikos duobę.