Siūlau pažiūrėti: https://www.facebook.com/photo.php?v=563619020344907

Jeigu pats video ir vertimas nėra sufabrikuoti, o tam aš nematau priežasčių, nes originalą įmanoma rasti ir patikrinti, tai situacija Belgijoje labai primena įvykius Lietuvoje.

Atkreipkite dėmesį į kai kurias aplinkybes: 1) Belgų parlamentaras kaltinamas, kad paviešino pedofilijos aukų skrodimo ekspertizės duomenis – neprimena Gen.Prokuratūros atsisakymo pateikti vaizdo medžiagą, kad neva bus pažeista nepilnametės privatumo apsauga? T.y. prisidengiama formaliu įstatymu tam, kad užgniaužti viešumą. 2) Video pabaigoje paaiškėja,kad belgų parlamentaras paviešino aukos intymios vietos (išangės) nuotrauką, kuri aiškiai rodo, jog ji buvo tvirkinama net ir tuomet, kai tas pedofilas jau buvo uždarytas, vadinasi yra pedofilų tinklas – neprimena A.Cinino sprendimo paskelbti Kedį “pedofilu“, kad mergaitės seksualinė patirtis įgyta tiktai tėvo namuose? T.y. situacija apverčiama: tie kas viešina ir ieško tiesos paverčiami pedofilais tam, kad nuslėpti visus kitus pėdsakus. Esu tikras, kad jei Kedys būtų gyvas jam prikllijuotų psichinę ekspertizę ir visus jo parodymus padarytų neveiksnius. Kaip ir šiam parlamentarui. 3) Teismo sprendimu uždrausta atlikti DNR testus dėl pėdsakų, paliktų ant pedofilų aukų – neprimena Lietuvos teismų sprendimų “neskundžiama ir galutine nutartimi atiduoti nedelsiant mergaitę motinai“, arba A.Cinino “kaltinimo ribų nustatymo: kaltinama, kad buvo tvirkinama tiktai krišto dieną ir tiktai tame bute“? T.y. teisėsauga veikia kaip nusikaltimsauga. Tiesiogiai dangsto nuskaltimus. 4) Sudaromos Tyrimo komisijos – užglaistomi ir ištrinami visi pėdsakai vedantys iki aukščiausių pareigūnų. Neprimena Seimo komisijų?

Kitos aplinkybės: A) Liudininkai miršta, aukščiausi pareigūnai nori nuslėpti tiesą, užgniaužti bylą, negalima viešinti bylos aplinkybių – neprimena Lietuvos pedofilijos bylos? B) Jis kaltinamas rasistu, neonaciu, psichiniu ligoniu – nieko neprimena iš Lietuvos ryto pusės? Tik anie pritaiko savo kontekstui – neonacis. Pas mus – teisinės valstybės griovėjai, kedofilai, psichiniai ligoniai. C) siekiama atimti iš jo parlamentaro imunitetą dėl tokių kaltinimų – neprimena Venckienės imuniteto atėmimo procedūros?

Dar vienas bendras panašumas: siekiama bet kokia kaina sugniuždyti vieną vienintelį asmenį lyg jis būtų valstybės priešas nr.1,  ir tuo pačiu metu visiškai užgniaužti bet kokius įtarimus organizuotai pedofilijai. Kas čiuo atveju svarbiau: vieno žmogaus galimas pamišimas ar visuomenės interesas gauti viešumą apie organizuotą didelį pavojų?

Dabar, visi itin protingi žmonės pasakys, kad šis belgų parlamentaras yra populistas, siekiantis išsilaikyti valdžioje. Tokiems yra vienas klausimas: kam bus padaryta didesnė žala žiūrint iš visuomenės intereso pusės, ar užtildyti tokį parlamentarą ir paskelbti, kad organizuotos pedofolijos nėra, ar tirti kaip įmanoma plačiau, darant organizuotos pedofilijos buvimo prezumpciją?

Šiaip bendrai paėmus stulbina Belgijos ir Lietuvos panašumai. Marksistai neklydo, establishmentas veikia labai panašiai.

Visiškai racionalu manyti, kad postmodenioje,t.y. suindividualintoje, seksualiai išlaisvintoje visuomenėje, kur pinigai tik dar labiau padeda realizuoti pačius individualiausius seksualinius troškimus, egzistuoja pedofilų organizacijos. Psichoanalizė paaiškina: seniai (ir ne tik) sekso ir kuo ekstremalesnio griebiasi tuomet, kai įprasti seksualiniai ryšiai jau nebeteikia gyvenime tos vitalizuojančios jėgos.

Ir tokie panašumai kaip Latvijoje, Belgijoje ir Lietuvoje rodo, kad šie iškrypėliai apėmę aukščiausius sluoksnius.

Labai neracionalu būtų manyti, kad taip nėra ir būti negali.