Naujoji jaunuolių ideologija:

mes tobulėjame, visi mokomės draugiškai gyventi, tegu sau eina gėjai, kada nors bus pasiekta normali visuomenės būsena – niekas per daug nekreips dėmesio į juos, visi bus užsiėmę kas sau, o gėjai bus įdomus tik patiems sau, tad visuomenėje įsivyraus sveika tolerancija, toks brandus abejingumas, nekliudantis skirtingoms interesų grupėms sugyventi viešoje erdvėje net ir nepritariant vieni kitiems.

Tai pasaka jauniems, nesubrendusiems protams. Tik suvokus gilesnius Lietuvos ir Europos, pasaulio procesus paaiškėja tokio komfortiško ir, regis, intelektualaus požiūrio apgaulingumas. Esmė tame, kad čia niekas nesiekia tolerancijos, o pagrindinis tikslas yra perkurti pasaulėžiūrą ir visuomenę. Vienas konkrečiausių siekių yra santuoka ir įsivaikinimas, o tolimiausių – sukurti ir plėsti pederastijos kultūrą. Į akis – tolerancija, pilietiškumas, laisva visuomenė, sugyvenimas, o į nugarą – pinigai, galia, valdžia, įsakymas, paklusimas, perkurimas. Ar kada nors galia sustojo?

Turbūt nereikia reikalauti iš jaunuolių pabusti iš saugios viešojo gyvenimo iliuzijos. Natūralus procesas. Visi pereinam. Bet būtų gerai, jei atsirastų tam tikras kritiškumas establishmentui, medijoms arba bent jau įvairesni šaltiniai mąstymui.