(Buvau praleidęs prieš savaitę). Yla pradeda lįsti iš maišo. Konkretumą įgauną tai, ką visi matėme jau seniai – kad mafijinis laikraštis yra maitinamas informacija iš spec tarnybų. Ar kas nors, kaip nors, kada nors prigaus pagrindinį pseudo…laikraščio šaltinį – VSD?
Bet žinot kas įdomiausia? Ogi tai, kad rugsėjį visi taip bus pasinėrę į D.Valio nuėmimą ir naujo paskyrimą, kad visiškai išnyks pati skandalo esmė: 1) aukščiausi Gen.Prokur. pareigūnai slapta tiekia info “dienraščių lyderiui“ 2) VSD realus vadas R.Vaišnoras suklastoja pažymą apie V.Gailių ir V.Giržadą 3) pajungia ir paaukoja LiCS’ą pseudo partiją, kad nuimti pareigūnus 4) D.Grybauskaitė aktyviai įsijungia ir palaiko šią aferą.

WTF?

T.y. visas aukščiausias politinis procesas yra visiška klastotė. Tam, kad paslėpti šešėlinius korupcinius interesus, kuriems kliudė Gailiaus FNNT.

Ir ranka duodu nukirsti – šitą užmiršę visi viešeji politologai tuomet vaidins, kad vyksta normalus politinis procesas: vienas genprokas keičiamas kitu. Bus aptarinėjami visų pliusai ir minusai, pasisakys visų politinių partijų lyderiai, bus daug TV ir radijo laidų, bus aptarinėjamas koalicijos likimas, partijų interesai ir galimybės ir t.t.

Labiausiai bus užmiršta D.Grybauskaitės atsakomybė. Nors šitas faktas – kad D.Valys (ar kas nors kitas iš Gen.Prok, kas buvo akivaizdu) teikė informaciją visiškai diskredituoja Pirmos Ponios kovą prieš korupciją. Ji apsistatė valiais, grinomis, kryževičiais ne tam, kad kovoti su korupcija, bet tam, kad kontroliuoti politinę situaciją.

Juk neįmanoma nuimti D.Valiaus be jo Visa Ko Aukščiausiosios Globėjos atsakomybės klausimo!!! Bet greičiausiai bus bandoma Valį aukoti kaip nepateisinusį Grybauskaitės vilčių ir todėl veiksmingoji Prezidentė netoleruodama reformų vilkinimo ir tik ką (!) paaiškėjusios korupcijos Gen.Prokuratūroje priima jo atsistatydinimą:)

Na, vienu žodžiu, turėsime progą stebėti “normalaus“ politinio proceso spektaklį.